רוצים למכור נכס שלכם במהירות ובמחיר הוגן ?

Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם לנכס וגם למשכנתא


  מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

  Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא


   שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה

   ישראלים רבים זקוקים לפתרונות מימון והלוואות, אבל ישנם מצבים שבהם הבנק דוחה את הבקשה ומסרב להציע לכם פתרון מתאים. זהו תרחיש אפשרי במקרים שונים,למשל כאשר יכולת ההחזר מוגבלת. עם זאת, חשוב להבין שיש היום גם דרכים אחרות להתמודד עם המצב הזה, כאשר שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה הוא אחד הפתרונות האפקטיביים שעומד לרשותכם. במילים אחרות, אם יש לכם נכס ואתם צריכים פתרון מימון,הרי שהנכס שלכם יכול לספק את המענה הדרוש. צוות המקצוענים של Alef Shin Group ישמח לעזור לכם לבחון את כל האפשרויות שעל הפרק, רגע לפני שאתם מקבלים החלטה כלכלית משמעותית במיוחד.

   שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה – מאיפה מתחילים?

   לרוב, כשאנחנו מחפשים פתרונות הלוואה אנחנו נדרשים להציג ערבויות שונות ואף להחתים ערבים. עם זאת, שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה משנה את כללי המשחק:

   • הערובה היא הדירה הקיימת, בהנחה שהיא אכן בבעלותנו כמובן.
   • זהו פתרון אידאלי כאשר נדרשת הלוואה גדולה מאוד.
   • לקבלת ההלוואה יש להציג מסמכי בעלות ואת שווי הנכס.
   • תנאי ההלוואה נוחים יחסית – ניתן לפזר את התשלומים לאורך שנים ואף לקבל ריבית אטרקטיבית.

   אם כן, זהו בהחלט פתרון שיכול להתאים במצבים שונים, ובוודאי כאשר יש לכם דירה למגורים. עם זאת, כדאי להבין לעומק את משמעות הצעד הזה ולרוב, שיעבוד הדירה איננו הפתרון הראשון והמועדף מכולם. מצד שני, במקרים שבהם אתם זקוקים להלוואה גדולה אבל החלופות שעומדות לרשותכם מצומצמות יחסית, זוהי אלטרנטיבה נוחה שיכולה לסייע לכם רבות. ייעוץ מקצועי בשלב הזה יעזור לכם להבין אם אכן יש דרך אחרת ואיך נכון לפעול.

   לפני לקיחת הלוואה תמורת שיעבוד דירה – התייעצו עם המומחים

   לפני ההחלטה על שיעבוד דירה כבטוחה להלוואה, מומלץ לעצור ולהבין את המשמעות של מהלך מהסוג הזה. ייעוץ מקצועי עם צוות המומחים של Alef Shin Group יספק לכם תשובות לכל השאלות ויעזור לכם לקבוע האם זו הדרך הנכונה עבורכם, או האם ישנן חלופות אחרות על הפרק. הוא גם יעזור לכם לתכנן את המסלול הזה טוב יותר כדי שתפיקו ממנו את המרב ותפעלו בצורה החכמה ביותר.

   מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

   Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא