רוצים למכור נכס שלכם במהירות ובמחיר הוגן ?

Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם לנכס וגם למשכנתא


  מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

  Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא


   לקנות דירת נופש בבטומי

   לקנות דירת נופש בבטומי יש יותר מסיבה אחת טובה לקנות דירת נופש בבטומי.

   עיר הבירה של הרפובליקה האוטונומית בגיאורגיה. בטומי היא עיר שוקקת חיים; היא מוקפת הרים, שוכנת לחופו של הים השחור וכאשר מטיילים בה קשה שלא להתאהב בה. הנופים הפסטורליים לצד הארכיטקטורה המודרנית ותנופת הפיתוח משתלבים זה בזה בהרמוניה כובשת.

   לקנות דירת נופש בבטומי במחיר של רכב בד בבד עם מיצובה של בטומי כמרכז תיירות המושך אליו מיליוני תיירים מכל קצוות תבל, משקיעי נדל"ן החלו לזהות את הפוטנציאל ולהתעניין בהשקעות בעיר. האפשרות לקנות דירת נופש בבטומי במחיר של רכב קוסמת למשקיעים וההבנה שמחיר זה כולל גם ריהוט של מיטב מותגי העיצוב ואבזור קומפלט של כל מכשירי החשמל – הופכים את בטומי לאטרקטיבית במיוחד עבור משקיעים.

   לקנות דירת נופש בבטומי זה הרבה יותר פשוט ממה שחושבים והסכום שמשלמים המשקיעים כבר כולל גם את כלל המיסים, השירותים וההוצאות הנלוות. לא צריך לדאוג להון עצמי גבוה כי מחירי הנדל"ן נמוכים, לא צריך לרהט את דירת הנופש מאחר שהיא, כאמור, מאובזרת וכבר מוכנה לאירוח. אין צורך למצוא שוכרים כי חברת האחזקה שלנו אחראית על אכלוס קבוע של דירות הנופש בבטומי וגם אין כל צורך ללמוד את השפה המקומית ולהתעסק עם בירוקרטיות מאחר שצוות המומחים שלנו נמצא בעיר כל העת, הם השגרירים שלכם והם עושים הכול עבורכם.

   בניגוד להשקעה בישראל, השקעות נדלן בגיאורגיה אין מס רכישה למשקיעים, מס ההכנסה הוא נמוך במיוחד (לא עולה על 5%) וההתערבות הממשלתית היא מינימלית כתפיסת עולם וחלק מהמדיניות. ואם נחזור לרגע להשוואה לקניית רכב, הרי שלאחר רכישת רכב מאבדים בכל שנה בממוצע כ-20% מערכו, אך אם בוחרים לקנות דירת נופש בבטומי לא רק שלא מפסידים כסף כי אם נהנים מתשואה שיכולה להגיע עד לכ-12%-13% בשנה.

   להכרות עם מגוון פרויקטים בבטומי לחצו כאן ותעברו מייד לדף הפרויקטים לקבלת מידע נוסף וייעוץ אודות דירות נופש בבטומי, צרו עמנו קשר בטלפון: 4912* שלוחה 3 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

   מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

   Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא