רוצים למכור נכס שלכם במהירות ובמחיר הוגן ?

Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם לנכס וגם למשכנתא


  מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

  Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא


   השקעות בסלובניה – Slovenia

   השקעת נדל"ן הבטוחה ביותר באירופה – נכסים מניבים ועסקים פעילים

   בפרויקטים שלנו בסלובניה, תמצאו דרך כלכלית סלולה אל עבר ההצלחה העסקית שלך

   סלובניה כיום – זו מדינה יציבה ומשגשגת מאוד, המנטליות מתמקדת באוסטריה ובגרמניה. היא נמצאת במקום ה-18 במדד השגשוג העולמי.

   התמ"ג בסלובניה הוא 48.8 מיליארד דולר (צמיחת התוצר ב -4.1% בשנת 2018 לעומת 2017). והתמ"ג לנפש הוא 34,480 דולר (נתונים לשנת 2018). האינפלציה בשנת2018 עמדה על 1.7% בלבד. סלובניה נמצאת במקום ה-38 בתרשים של עולם העסקים. מדינה עם כלכלה דינמית, "כללי משחק" שקופים ומובנים, אקלים השקעה ידידותי וחסר בירוקרטיה. שכר המינימום בסלובניה הוא 1,108 אירו, והשכר הממוצע במדינה הוא 1,752 יורו.

   • הדירות החדשות שאנו משווקים יענו על דרישות שלכם במאת האחוזים.
   • הנכסים נרשמים בטאבו על שם הקונה או משקיע.
   • ביטחון מלא וליווי צמוד בכל עסקה.
   • חוסר במלונות ודירות השכרה לטווח קצר – הינו יתרון של ממש בשבילך.
   • יש לנו מגוון עצום של פרויקטים רווחיים להשקעה ובניה מיידיית.

   פרויקטים הכי חמים להשקעה

   פרויקט השקעות פיתוח מלון באגם בלד, סלובניה

   חלקת אדמה להקמת מלון או מלון דירות בקטגוריה גבוהה ביותר במרכז בלד, 100 מטר מהאגם, בשטח של 1,379מ"ר.המחיר 890,000 יורו. המחיר כולל חלקת אדמה בלבד, פרויקט מאושר וכל האישורים הדרושים לתחילת הבנייה. המתחם כולו מתוכנן לבנות 2 בניינים של המלון עם מסעדה, חניה, מוסך, בריכת שחייה ומרכז בריאות. הפרויקט פותח בהתאמה לדרישות קהילת העיירה בלד למראה הבתים, הממוקמים כמו גם המתקן המוצע, בחלקה היסטורי של העיירה. נקודת הפיתוח היא אחד המקומות האחרונים האפשריים לבניית מתקני אירוח חדשים במרכז בלד. הפרויקט כולל שימוש בטכנולוגיות וחומרים מודרניים ויהיה נוח גם לבעלי מוגבלויות. מתוכנן לרכוש תווית אקולוגית לעתיד הנכס.

   מינימום כניסה למשקיע – 350.000EURO

   עלות כוללת של ההשקעה – 3500.000EURO

   החל מ-1.1.19 כל משקיע בנדל"ן בסלובניה זכאי לקבל תושבות קבע לכל המשפחה.

   פרויקט הפיתוח של האי ויס, קרואטיה

   קרואטיה בשנים האחרונות היא מדינה מספר 1 בהשקעות בתשתית התיירות באירופה. אפשרויות: בניית מתחם מלון ווילות נפרדות ברמת פרמיום עבור שוק הנדל"ן והתיירות.

   השקעות בתשתית החוף ופיתוח האזור עבור מועדון יאכטות Marina Sport.

   אסטרטגיה – רכישת קרקעות באזור התיירות T 1 במפרץ של Rukavac Silver Beach. רכישת מגרשים אחרים על המקומות הטובים ביותר לפיתוח נוסף של הפרויקט.

   פוטנציאל החזר כללי של סך ההשקעה באמצעות מכירת 50% מהיקף הבנייה במחירים שוטפים בשוק. תשואה + 11%)התעניינות מוגברת של 300% למקום תיירותי זה עלתה לאחר "פרסום ייחודי" בסרט "מאמא מיה 2"! חצי האי של Rukavats על האי של ויס היה האתר של הסרטה של הסרט "מאמא מיה 2 !"מאז ההקרנה שלו לפני 13 שנים, ההשפעה של הסרט "מאמא מיה 1 " כמעט שילשה את התיירות לאיסקופלוס ביוון, שם אנשים רבים מחפשים את המקום המושלם לחתונה או מפלט רומנטי מושלם. מידע כללי קרואטיה בשנים האחרונות היא מדינה מספר 1 בהשקעות בתשתית התיירות באירופה.

   *מסעדות שונות, ביתי קפה, פאבים.*חנויות מוצרים מקומיים, מזכרות, בגדים וכו'(*ספורט, בילוי ונופש )טיולים לאיים הסמוכים + שייט מסורתי, דיגלטונה, טיולים הקשורים למלחמת העולם השנייה, צלילה לאוניות ששקעו במהלך המלחמה ועוד. *השכרת רכבים חשמליים ואופניים *מסלולי ריצה ורכיבה על אופניים עם נופים מרהיבים של האי וסביבתו. *בשנת 2020 , קו מעבורת חדש לאי ויס יתחיל לפעול. המעבורת היא 120 מטר, עם קיבולת של 220 מכוניות ו – 1,500 נוסעים.

   Plisko Polje תכנון פתיחה של שדה התעופה הצבאי לשעבר על האי למתן שרות למטוסים פרטיים של אורחי המתחם העתידי.

   לפרטים חייגו אלינו: 4912*

   התקרב עכשיו להשקעה הבאה שלך

   מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

   Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא