רוצים למכור נכס שלכם במהירות ובמחיר הוגן ?

Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם לנכס וגם למשכנתא


  מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

  Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא


   דירות בבטומי להשקעה

   יותר ויותר ישראלים רוכשים דירות בבטומי להשקעה בשנים האחרונות, ונראה כי אנחנו, הישראלים, היינו מבין הראשונים לזהות את הפוטנציאל הגלום בעיר המתפתחת.

   העיר בטומי משלבת בין מסורת עתיקת יומין לבין חדשנות ומודרניות, היא שוכנת על שפת הים השחור, בתי קזינו מפוארים פועלים בה 24/7 ומיליוני תיירים ואנשי עסקים פוקדים אותה על בסיס קבוע מדי שנה.

   מדוע ישראלים מעדיפים דירות בבטומי להשקעה?
   גיאורגיה עברה תהפוכות רבות ב-35 השנים האחרונות: היא נפרדה מברית המועצות בתחילת שנות ה-90 והפכה למדינה עצמאית, היא עברה את משבר הסאב פריים שטלטל את כלכלת העולם בשנת 2008 ואחרי מאבקים פוליטיים היא התייצבה. תודות ליציבות זו ולמדיניות הכלכלית הפרוגרסיבית ישראלים רבים רוכשים דירות בבטומי להשקעה ומנצלים את המיסוי הנוח, את מחירי הנדל"ן הנמוכים ואת ההתערבות הממשלתית המינימלית.

   אך דירות בבטומי להשקעה הפכו אטרקטיביות לא רק בגלל מחירי הנדל"ן בעיר. הפיתוח בעיר וסביבתה נמצא בשיאו, המספר הרב של תיירים שמגיעים לעיר בכל שנה הולך וגדל, האקלים – מאוד נוח, והצמיחה הכלכלית במדינה היא גבוהה מאוד ועומדת על כ-5% צמיחה בשנה.

   בנוסף, יש גם קשר יהודי-גאורגי אמיץ בעיר, ונראה שגם הקשר הזה מביא ישראלים לרכוש דירות בבטומי להשקעה. כך למשל, יש לא מעט אזרחים יהודים שמתגוררים בבטומי מזה דורות, ואחד מבתי הזיקוק המרכזיים בעיר בטומי נמצא בבעלות משפחת רוטשילד היהודית וגם מנוהל על ידי יהודים.

   לא צריך להיות מומחה נדל"ן כדי לרכוש דירות בבטומי להשקעה על מנת לרכוש דירות בבטומי להשקעה לא צריך לעבור קורס תיווך, אין צורך בידע קודם ואין שום צורך ללמוד כלכלה באוניברסיטה. אנו בחברת א.ש. גרופ מעמידים לרשותכם את מומחי הנדל"ן שלנו והם ידאגו עבורכם לכל הפרטים, מהקטנים ודע הגדולים על מנת שתבצעו השקעות חכמות. החל מאיתור דירות בבטומי להשקעה דרך קבלת מימון חוץ בנקאי למימון ההשקעה ורישום הנכס על שמכם ועד לתחזוקת הנכס לאורך זמן ומציאת שוכרים.

   להכרות עם מגוון פרויקטים בבטומי לחצו כאן ותעברו מייד לדף הפרויקטים
   לקבלת מידע נוסף וייעוץ אודות נדלן מניב בבטומי, צרו עמנו קשר בטלפון: 4912* שלוחה 3 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

   מחפשים נכס להשקעת חלומותיכם?

   Alef Shin Group נדאג לכם גם לתיווך גם להשקעות וגם למשכנתא